Gdzie przechowywać motocykl?

Warto wiedzieć, że jesteś w stanie chronić swój motocykl, nawet jeśli musisz przechowywać go na zewnątrz. Jeśli nie masz garażu, musisz podjąć dodatkowe, specjalne środki ostrożności, aby go uchronić przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Istnieje wiele dostępnych opcji ochrony roweru przed warunkami atmosferycznymi i zapewnienia bezpieczeństwa.
Reklama: Sklep motorowy Rybnik

Telefon do przyjaciela
Bliscy przyjaciele lub członkowie rodziny mogą mieć możliwość przechowania Twojego roweru. Jeśli nie jesteś w stanie jeździć regularnie, możesz zostawić swój rower w czyimś garażu. Zastanów się nad zapłaceniem czynszu lub zwróceniem przysługi w inny sposób.

Wnieś go do domu
Niektóre osoby z mniejszymi motocyklami są w stanie przechowywać swoje motocykle w środku. Jeśli jesteś w stanie wtoczyć swój rower do domu, może to być świetne miejsce do przechowywania motocykla na wypadek złej pogody. Zwykle nie jest to świetne rozwiązanie na dłuższą metę, ponieważ Twój rower może pozostawić niepożądane plamy na dywanie w salonie.

Specjalne programy
Twój dealer motocykli może zaoferować specjalny program, który umożliwia przechowywanie motocykla u dealera. Przechowywanie zimą lub przechowywanie długoterminowe może być bardziej przystępne w zależności od marki.