Top 3 gry, w które po prostu MUSISZ zagrać

Gracz siedzący przed komputerem, na ekranie widoczna jest rozgrywka, gracz ma na uszach słuchawki

Wiele osób gra w gry, lecz żadne z nich nie jest w stanie ogarnąć wszystkich gier – wszyscy mają za mało czasu albo za mało pieniędzy albo cokolwiek. W takim razie warto inwestować w gry warte zachodu. Poniższa lista będzie najlepszym tego przykładem. Przedstawiamy 3 gry, w które musisz zagrać, jeśli nie chcesz, by przegapiło Cię coś wartościowego.

3. The Last of Us część II

To prawdziwy popis i szczytowe osiągnięcie poprzedniej generacji konsol, jeśli chodzi o wydajność i niesamowitą dbałość o najmniejsze detale. Tytuł bardzo odważny fabularnie, choć ostrożny mechanicznie – nie rewolucjonizujący w stosunku do pierwszej odsłony. Mimo to, historia wielokrotnie pozostawiała nas z szeroko otwartymi oczami, z szokiem i niedowierzaniem na twarzy. Najwyższy poziom emocji!

2. Cyberpunk 2077

W sumie spędziliśmy setki godzin z CP2077 – zarówno jako gracze, jak i badacze, jako że gra gościła w naszym laboratorium przed premierą. Nie mogliśmy – i nie chcieliśmy! – oderwać się od cyberpunkowego świata wykreowanego przez REDów. Miasto jest w tej grze bohaterem, zachwycającym nie tylko wykonaniem, ale i wertykalnością, której mogą pozazdrościć nawet produkcje Rockstara. Grę testowaliśmy na high-endowych pecetach, szczególnie tych z naszego laboratorium – customowych Actinach. Na szczęście patch 1.06 pozwolił niektórym z nas zadowolić się także naszą najwygodniejszą maszyną do gier, czyli Xbox One.

1. Ghost of Tsushima

Zakochaliśmy się do szaleństwa w tym klimacie. Sucker Punch uderzyło w scenerię, która w ostatnich latach nie była szczególnie dobrze opracowana (poza soulslike), wybierając niezwykle oryginalny epizod w historii Japonii i dostarczając tytuł, obok którego żaden samuraj nie powinien przejść obojętnie. Nie jest to najbardziej odkrywczy otwarty świat, ale UI nosi znamiona rewolucji w gatunku, gdzie to nie „kompas” / GPS pokazuje nam ciekawe rzeczy i punkty orientacyjne, ale elementy natury. Gra obowiązkowa dla fanów feudalnej Japonii!